Interjero produktai iš medžio

Išskirtiniai mediniai interjero gaminiai. Kiekviena detalė pagaminta preciziškai ir aistringai, todėl spinduliuoja nesenstančiu žavesiu ir natūraliu grožiu. Nuo vidaus apdailos detalių iki elegantiškų baldų – įneškite medžio šilumą į savo namus ir sukurkite erdvę, kuri įkvepia.

Natūrali medžiaga
Konkurencinga kaina
Tvarus gyvenimo būdas

Durų bei langų apvadai

Gausus durų bei langų medinių apvadų pasirinkimas.  Mūsų platus pasirinkimas – nuo tradicinio iki modernaus stiliaus – tinka kiekvienam skoniui ir dizaino estetikai. Padidinkite savo gyvenamųjų erdvių grožį ir charakterį naudodami mūsų aukštos kokybės medines apdailos detales, sukurtas taip, kad jūsų langai ir durys išties išsiskirtų. 

dolena-apvadai-modernus-apvadai

Vidaus dailylentės

Nesvarbu, ar siekiate kaimiškos, natūralios išvaizdos, ar modernios, elegantiškos apdailos, mūsų medinės dailylentės suteikia šilumą ir charakterį bet kokiai aplinkai. Su mūsų aukščiausios kokybės medinėmis dailylentėmis galėsite mėgautis puikiu formos ir funkcionalumo deriniu ir sukurti erdves, kurios paliks neišdildomą įspūdį.

Grindjuostės

Mūsų medinės grindjuostės, sukurtos bet kokio interjero estetiniam patrauklumui ir funkcionalumui didinti, pasižymi  ilgaamžiškumu. Mūsų grindjuostės yra įvairių stilių, apdailos ir medienos rūšių, todėl jos atitinka įvairius dizaino pageidavimus ir leidžia lengvai papildyti bet kokią dekoro temą. 

medines-durys-mediniai-apvadai-dolena

Akustinės plokštės

Mūsų akustinės plokštės gaminamos iš natūralių medžiagų, kurios yra saugios žmonėms ir aplinkai. Šios  akustinės plokštės gali būti naudojamos įvairiose srityse, įskaitant viešąsias vietas, tokias kaip restoranai ir biurai, taip pat gyvenamuosius pastatus. Jos gali būti naudojamos kaip sienų ir lubų apdailos medžiagos, taip pat kaip baldų dizaino elementai.

Interjero akcento gaminiai

pagyvinkite savo gyvenamąją erdvę naudodami pagal užsakymą pagamintus medinius kavos staliukus. Kiekvienas staliukas yra unikalus šedevras, kruopščiai pagamintas pagal jūsų pageidavimus. mes į kiekvieną detalę sudedame savo aistrą ir patirtį, todėl visi šie staliukai yra savaip unikalūs!

Gaukite pasiūlymą