Energiškai tvarūs
mediniai langai

Nesenstantis meistriškai pagamintų medinių langų žavesys, kur elegancija dera su ilgaamžiškumu, kad išryškėtų jūsų erdvės charakteris.

Profilaktinė priežiūra, garantija
200 projektų visoje Lietuvoje
Protinga bei patraukli kaina
Galimybė susikurti unikalų dizainą

23 metų patirtis Lietuvos rinkoje

Greiti gamybos terminai

mediniai-langai-dolena-rastinis-namas-hytte

Esame vieni seniausių Lietuvoje medinių langų gamintojų

Mūsų gaminami mediniai langai atspindi tą pasirinkimo laisvę, kurią siekiame suteikti savo klientams kiekviename žingsnyje, kuriant savo svajonių funkcionalius namus. Priklausomai nuo Jūsų poreikių, europietiško tipo mediniai langai gali atsiverti į vidų, skandinaviško tipo – į išorę, būti standartinių išmatavimų ar pagaminti išskirtinai pagal Jūsų pageidavimus. Individuali medinių langų gamyba mums yra itin atsakingas ir preciziškas procesas, todėl gamyboje naudojame tik aukščiausios kokybės medieną, pasižyminčią tvarumu, ilgaamžiškumu ir patvarumu. Užsisakę medinius langus iš mūsų, galite būti tikri, kad kiekviena detalė pagaminta būtent Jums! Ilgametė patirtis, profesionalūs sprendimai, protinga kaina.

Medinių langų ir durų dažymas

Galime nudažyti bet kuria jūsų pasirinkta RAL ar NCS paletės spalva!

Geriausios medžiagos

Mūsų gaminiams naudojame tik geriausios kokybės medieną!

Platus pasirinkimas

Langams bei durims galime pasiūlyti labai platų apvadų asortimentą. O jeigu klientas labai reiklus – galime sukurti tipą pagal jo norus!

Medinių langų gamybos technologija

  • renkamės aukštos kokybės klijuotą tašą

  • tiksli langų sudedamųjų dalių gamyba

  • stiklinimas ir apsauga nuo oro sąlygų

  • energijos vartojimo efektyvumo ir atsparumo atmosferos poveikiui užtikrinimas

  • dažymas

  • kokybiškos langų furnitūros montavimas

  • griežta meistriškumo ir funkcionalumo patikra

  • saugus mūsų medinių langų pristatymas

skydiniai-karkasiniai-rastiniai-namai-mediniai-namai-statyba-gamyba-ekonomiskas namas-dolena

Produktai

Lango modelis EUROLINE Max

EUROLINE Max langas. Į vidų atidaromi langai papildomai apkaustyti "šiltu" aliuminiu šiluminei varžai pagerinti.

Varčia, apkaustyta aliuminiu: 68 mm medinė
Įstiklinimas: 48 mm
Šilumos laidumas: 0,80 W/m²·K
Garso izoliacija: iki 35 dB
Skaityti daugiau

Lango modelis EUROLINE 68

Europoje mėgstamiausias medinio lango profilis. Masyvesnio profilio, varstomas į vidų.

Varčios storis: 68 mm medinė
Įstiklinimas: 32 mm 2-iejų arba 3-ijų stiklų paketas
Šilumos laidumas: nuo 1,0 W/m²·K iki 1,2 W/m²·K
garso izoliacija: iki 35 db
Skaityti daugiau

Lango modelis SCANDILINE 82

Modernus ir šiltas į išorę atsidarantis 82 mm skandinaviškas langas.

Varčia: 82 mm medinė
Įstiklinimas: 48 mm 3-ijų stiklų paketas
Šilumos laidumas: 0,85 W/m²·K
Garso izoliacija: 35 dB
Skaityti daugiau

Lango modelis SCANDILINE 68

Modernus į išorę atsidarantis 68 mm tipo langas. Superinis variantas B ir žemesnės klasės namams.

Varčios storis: 68 mm medinė
Įstiklinimas: 32 mm 2-iejų arba 3-ijų stiklų paketas
Šilumos laidumas: 1,1 W/m²·K
Garso izoliacija: 35 dB
Skaityti daugiau

Kodėl rinktis medinius langus?

Ilgalaikė kokybė ir tvarumas

Mūsų mediniai langai dvelkia nesenstančiu žavesiu ir elegancija, tinka tiek prie tradicinių, tiek prie modernių architektūros stilių. Jų natūrali estetika padidina bet kurios erdvės vizualinį patrauklumą, taip pat mūsų mediniai langai turi gerą šiluminę varžą, padeda reguliuoti patalpų temperatūrą ir sumažinti energijos sąnaudas. Dėl to sumažėja šildymo ir vėsinimo išlaidos, todėl jie yra ekologiškas pasirinkimas. 

Nepavyko išsirinkti?

UAB „Dolena“  medinių langai yra gaminami išskirtinai Jūsų būstui. Pradedant nuo specifinių matmenų ir baigiant smulkiausiomis detalėmis. Mūsų vizija – suteikti kiekvienam klientui galimybę įsirengti savo svajonių namus, kuriuose derėtų šiuolaikiškas stilius su sveika ir darnia gyvenamąja aplinka.

Mes suteiksime jums individualų medinių langų pasiūlymą!

D U K

Langai yra gaminami iš aukščiausios rūšies klijuoto džiovinto pušies tašo. Norint išsaugoti visas medienos kokybines savybes, naudojame pažangias technologijas, turime optimalias sandėliavimo patalpas. Medinis tašas sąlygoja žymiai geresnes lango šilumos laidumo savybes ir tuo pačiu leidžia išgauti įvairius varčios variantus.

Sparčiai tobulėjant technologijoms bei gamybiniam sektoriui plastikinių bei medinių langų gamintojai naudoja tuos pačius stiklų paketus, kurie ir įtakoja šiluminės varžos rodiklius. Naudojant kokyišką bei pakankamai storą klijuotos medienos tašą, mūsų medinių langų rėmai  patenka į energiškai pažangių langų diapozoną. Mūsų medinis skandinaviškas SCANDILINE 82 langas gali pasiekti net 0,80W/(m²·K) varžą. 

Blogas patalpų mikroklimatas – didžiausias medinių langų ir durų priešas. Mediniai langai ir durys turi būti naudojami patalpose, kuriose yra minimalus drėgmės kiekis, nes ant jų susikaupęs ir ilgai užsitęsęs kondensatas gali įtakoti pelėsių augimą ir iškraipyti stiklajuostes bei varčias ar staktas. Viso to galima išvengti nes viskas, ką jums reikia padaryti, tai užtikrinti, kad patalpos būtų tinkamai vėdinamos.

Papildoma drėgmė ore kondensuojasi, kai šiltas drėgnas oras susitinka su vėsesniais paviršiais. Taip atsitinka todėl, kad šiltas oras, supantis vėsų paviršių, gali išlaikyti drėgmę, o šalia esantis vėsus oras negali. Aprasoję langai gali būti įspėjimas, kad drėgmė gali pradėti daryti žalą Jūsų namui. Senuose, netinkamai izoliuotuose pastatuose, ypač šildomuose elementariais kieto kuro katilais, dažnai susidaro kondensatas. Tokiuose namuose nakties metu temperatūra nukrenta per 5°C ar daugiau, todėl yra galimybė susidaryti kondensatui ant vėsesnių paviršių (pavyzdžiui, sienų ir langų kampų). Tuomet atsiranda ir pelėsio rizika.

Dėl nuolatinio kondensato gali deformuotis stiklo paketai, o nuo medinių langų ir durų nusilupti dažai bei lakas. Dėl ilgalaikės drėgmės langas gali deformuotis o durys išsipūsti ir pakeisti savo formą, dėl ko gali atsirasti perdidelis laisvumas arba visai neužsidaryti. Taip pat į medieną gali pelėsis, kuris paspartins puvimo procesą.

Viskas priklauso nuo užsakomo kiekio, tačiau galime pasigirti ganėtinai trumpais medinių langų bei durų gamybos terminais.

Šiuo atveju mediniai langai įgyja pranašumą. Gaisro atveju plastikiniai langai nuo karščio jau butų deformavęsi su iškritusiu stiklo paketu, o mediniai langai bus tik nežymiai apdegę. Neveltui Europa draudžia naudoti plastikinius langus mokyklose bei ligoninėse. projektais.

Mūsų mediniams langams suteikiame net 5 metų garantiją!

Medinis langas montuojamas nuo sienos ne mažiau kaip  1,5 centimetrų atstumu. Sumontuotas langas turi laikytis ant atraminių elementų, o ne, kaip kai kurie meistrai klaidingai teigia, ant montavimo putų sluoksnio. Mediniai langai prie mūrinės sienos dažniausiai tvirtinami ankeriniais varžtais, prie medinių konstrukcijų tvirtinami ilgais medvaržčiais.

Montavimo putas iš išorės būtina apsaugoti difuzinio tipo plėvele, kuri praleidžia garus, tačiau neleidžia garams ir kitokiai drėgmei patekti į vidų. 

Izoliacinės juostelės iš karto klijuojamos ant besiplečiančių putų. Taip juostelė daug patikimiau prisitvirtina bei galima lygiau paruošti paviršių tolimesniam izoliaciniam sluoksniui arba apdailai. Putų, priklausomai nuo antrinio plėtimosi dydžio, purškiama apie trečdaliu mažiau nei telpa tarpe.

Išorinė palangė turėtų būti montuojama ant plėvele apsaugotų montavimo putų. Dėl temperatūrų skirtumų galintis susidaryti  kondensatas gerokai pagreitina neapsaugotų montavimo putų irimą. 

Vidinė palangė išlyginama naudojant kietas pasparas, į tarpus purškiamos montavimo putos, kurios tuo pačiu veikia kaip klijai. Naudoti geriausia mažai besiplečiančias, plėtimosi jėgos neturinčias putas.

Turi dar klausimų? Susisiekite!

Gaukite pasiūlymą