Rąstiniai namai,
norvegiško sukirtimo

Namo statyba prasideda nuo aukščiausios kokybės medienos atrinkimo – naudojame brandų mišką ir kruopščiai atrenkame kiekvieną rąstą

Sveikas gyvenimo būdas
Fantastiška išvaizda
Tobulas klimatas

Kodėl verta rinktis norvegiško sukirtimo rąstinį namą?

Norvegiško sukirtimo rąstiniai namai pasižymi rustikine, nesenstančia estetika, unikaliu gamtos grožiu tvarumu ir jaukia, kviečiančia atmosfera.

Aukščiausios kokybės
mediena

Rankinio apdirbimo rąstiniai ir norvegiškai sukirsti namai yra gaminami iš aukščiausios kokybės, pagal specialius reikalavimus atrinktos medienos. Taip yra sumažinamos medžio sukimosi ir trūkinėjimo galimybės. Namo statybos procese kiekvienas rąstas yra individualiai atrenkamas, apdirbamas, džiovinamas ir pritaikomas konkrečiam namo projektui.

Unikalus rankų darbo kūrinys

Rankomis apdoroti namų sienojai išsaugo natūralų gamtos grožį ir kiekvieno rąsto unikalumą. Norvegiško sukirtimo namai yra gaminami ir surenkami iš vienodo storio paruoštų rąstų, tačiau kiekvieno jų aukštis išlieka natūraliai kintantis, juvelyriškai jį pritaikant prie virš jo ir po juo esančių detalių, todėl tinka tik toje vietoje.

Atskleidžiami visi,
rąstinių namų privalumai

Būtent tokiame name geriausiai atsiskleidžia visi rąstinio namo privalumai: namo sienos kvėpuoja ir natūraliai ventiliuoja patalpas, palaikoma pastovi santykinė drėgmė, nesusidaro statiniai krūviai. Medžio masyvas, kaip natūrali statybinė medžiaga, neišskiria cheminių medžiagų į gyvenamąją aplinką.

Mūsų norvegiško sukirtimo rąstinių namų linijos

ECO linija
U = 0,73 W / m²K
200 mm rąstas

Be papildomo apšiltinimo
Rankiniu būdu bei norvegiškai sukirsti rąstai – įdealiai tinka rekreacinio pobūdžio pastatams, vasarvietei, medžioklės nameliui, pavėsinėms, pirtims. Lyginant su mašininio apdirbimo, šio tipo namų rąstų jungimas atliekamas rankiniu būdu, šių konstrukcijų kaina bei išliekamoji vertė yra aukštesnė.

200 mm rąstas

200 mm rąstas

145mm karkasas

150 mm šiluminė izoliacija

garų izoliacija

lauko apdaila

NATURAL linija
U = 0,23 W / m²K
200 mm rąstas

Su apšiltinimu iš išorės
Tokiu būdu šiltinant rąstinį namą prie rąstinės sienos statomas medinis karkasas, prie kurios yra tvirtinamas karkasas ir siena papildomai apšiltinama izoliacine medžiaga. Taip apšiltintas rąstinis namas atitinka visus gyvenamiesiems namams keliamus šiluminės varžos reikalavimus. Puikus sprendinys norintiems išsaugoti rasto tekstūrą viduje.

Kiti mūsų medinių namų tipai

Rąstiniai namai
mašininio sukirtimo


GARDEN LINIJA
LIVING LINIJA
RESIDENCE LINIJA

Rąstiniai namai
mašininio sukirtimo


GARDEN LINIJA
LIVING LINIJA
RESIDENCE LINIJA
daugiau

Karkasiniai
namai


MODERN LINIJA
PASSIVE LINIJA

Karkasiniai
namai


MODERN LINIJA
PASSIVE LINIJA

daugiau

Kuo išskirtinis rankomis apdorotų rąstinių namų/norvegiško sukirtimo gamybos procesas?

Mes gaminame rąstinius namus naudodami laiko patikrintą skandinavišką technologiją. Jūsų namo statyba prasideda nuo aukščiausios kokybės medienos atrinkimo – mes naudojame brandų mišką (amžiaus medžiai 70-100 metų supjauti pagal FSC (Forest Stewardship Council) sertifikatą ir kruopščiai atrenkame kiekvieną rąstą. Rąstai rankomis apipjaunami iš dviejų pusių, kad sienos būtų vienodo storio – nuo 150 iki 200 mm ir nužievinami. Taip apipjauti rąstai išsaugo savo unikalumą – sulyginami tik šonai, bet kiekvieno rąsto aukštis paliekamas toks, kokį jį sukūrė gamta.

Tada rąstai džiovinami džiovyklose iki vidutinio 18 proc. drėgmės. Džiuvimo procesas griežtai kontroliuojamas. Gamykloje rąstai obliuojami, šlifuojami ir paruošiami namo rentimui. Namas renčiamas mūsų gamykloje. Kiekvienas rąstas yra individualiai derinamas prie šalia esančių, taip, kad namo detalės idealiai tiktų savo vietoje. Gamindami rąstinius namus galime išpjauti visas reikalingas technologines angas elektros, vamzdynų ir kitoms instaliacijoms pagal suderintą projektą. Apdailos detalės – langai, durys, verandos, terasos – taip pat gali būti gaminami mūsų ceche.

D U K

 Iš tiesų, daug kas priklauso nuo Jūsų pageidavimų. Jei norite namo iš rąstų masyvo, kuriame aiškiai atsispindėtų gamtos sukurtas rąstų unikalumas – rinkitės rankomis apdirbtus rąstus. Jie gaminami iš aukščiausios kokybės medienos, kiekvienas rąstas apdirbamas rankomis, sienojai renčiami idealiai atitaikant kiekvieną rąstą savo vietoje. Toks namas išsaugo visas geriausias rąstinių namų savybes. Kita vertus, mašininio apdirbimo rąstai – universaliau panaudojami ir sukuria „civilizuotesnę“ aplinką. Jei rankomis apdirbtų rąstų namas – vienetinis rankų darbo kūrinys, tai mašininio apdirbimo rąstų statiniai – plačiai taikomas ir itin praktiškas sprendimas.