Rąstiniai namai,
norvegiško sukirtimo

namo statyba prasideda nuo aukščiausios kokybės medienos atrinkimo – naudojame brandų mišką ir kruopščiai atrenkame kiekvieną rąstą

sveikas gyvenimo būdas
fantastiška išvaizda
tobulas klimatas

kodėl verta rinktis norvegiško sukirtimo rąstinį namą?

norvegiško sukirtimo rąstiniai namai pasižymi rustikine, nesenstančia estetika, unikaliu gamtos grožiu tvarumu ir jaukia, kviečiančia atmosfera.

aukščiausios kokybės
mediena

rankinio apdirbimo rąstiniai ir norvegiškai sukirsti namai yra gaminami iš aukščiausios kokybės, pagal specialius reikalavimus atrinktos medienos. Taip yra sumažinamos medžio sukimosi ir trūkinėjimo galimybės. Namo statybos procese kiekvienas rąstas yra individualiai atrenkamas, apdirbamas, džiovinamas ir pritaikomas konkrečiam namo projektui.

unikalus rankų darbo kūrinys

rankomis apdoroti namų sienojai išsaugo natūralų gamtos grožį ir kiekvieno rąsto unikalumą. Norvegiško sukirtimo namai yra gaminami ir surenkami iš vienodo storio paruoštų rąstų, tačiau kiekvieno jų aukštis išlieka natūraliai kintantis, juvelyriškai jį pritaikant prie virš jo ir po juo esančių detalių, todėl tinka tik toje vietoje.

atskleidžiami visi,
rąstinių namų privalumai

būtent tokiame name geriausiai atsiskleidžia visi rąstinio namo privalumai: namo sienos kvėpuoja ir natūraliai ventiliuoja patalpas, palaikoma pastovi santykinė drėgmė, nesusidaro statiniai krūviai. Medžio masyvas, kaip natūrali statybinė medžiaga, neišskiria cheminių medžiagų į gyvenamąją aplinką.

mūsų norvegiško sukirtimo rąstinių namų linijos

ECO linija
U = 0,73 W / m²K
200 mm rąstas

Be papildomo apšiltinimo
rankiniu būdu bei norvegiškai sukirsti rąstai – įdealiai tinka rekreacinio pobūdžio pastatams, vasarvietei, medžioklės nameliui, pavėsinėms, pirtims. Lyginant su mašininio apdirbimo, šio tipo namų rąstų jungimas atliekamas rankiniu būdu, šių konstrukcijų kaina bei išliekamoji vertė yra aukštesnė.

200 mm rąstas

200 mm rąstas

145mm karkasas

150 mm šiluminė izoliacija

garų izoliacija