Medinė lauko apdaila

Naturalūs medžio tekstūros raštai yra unikalūs, išskirtiniai ir gražūs. Siūlome standartinių matmenų spygliuočių medienos dailylentes ir paklotus, tačiau, būdami tiesioginiai gamintojai, galime gaminti medžiagas pagal jūsų pageidaujamus matmenis.

Natūrali medžiaga
Konkurencinga kaina
Tvarus gyvenimo būdas

Termomediena

Karštais garais ir temperatūra (180-230°C) apdorota mediena vadinama termomediena. Termomediena yra neįtikėtinai tvarus produktas, kuris nekenkia žmonėms ir aplinkai, nes apdirbimo ciklai yra griežtai reglamentuoti ir pritaikyti pagal konkrečios medienos rūšį ir matmenis.

Lauko teraslentės ir dailylentės

Mediena yra populiarus ir funkcionalus lauko apdailos elementas, tiek komercinių projektų atveju, tiek gyvenamųjų. Šilta medienos išvaizda gražiai kontrastuoja su kitomis fasado medžiagomis.  Natūralūs medžio tekstūros raštai yra unikalūs, saviti ir gražūs. Siūlome standartines spygliuočių medienos dailylentes ir teraslentes, tačiau būdami tiesioginiai gamintojai, galime gaminti medžiagas, pritaikytas pagal jūsų pageidaujamus matmenis.

Saulės kontrolės žaliuzės

Saulės suteikia natūralios šviesos ir šilumos, todėl sumažėja dirbtinio apšvietimo ir šildymo poreikis, nors dėl per didelės saulės spinduliuotės gali perkaisti patalpos, o tam reikėtų naudoti vėsinančius oro kondicionierius. Gerai parinktos žaliuzės, žaliuzės, markizės ir langinės taip pat gali būti namo dizaino ir jūsų unikalumo dalis.

Gaukite pasiūlymą