Apie mus

UAB „Dolena“ pradėjusi savo veiklą 1994 metais, greitai peraugo į tarptautinę kompaniją, kurios produkcija vertinama ir pripažįstama ir Lietuvoje, ir užsienyje. Mūsų pagrindinė darbo sritis – medinių namų statyba. Šiandien jau daugiau nei 300 įvairios paskirties karkasinių ir rąstinių statinių stovi įvairiose Europos valstybėse.

Savo darbe mes stengiamės ne tik puoselėti medinių namų statybos tradicijas, bet ir perimti įvairių užsienio šalių statybos patirtį. Mūsų eksportuojami mediniai namai atitinka ne tik tos šalies kokybės standartus, bet ir medinių namų statybos paveldą. Kaupdami šio ilgamečio amato žinias, mes jas panaudojame atsakydami į šiuolaikinių klientų poreikius: mūsų statomi mediniai namai pasižymi dizaino ir paskirties įvairove.

Kuo esame išskirtiniai

Įgyvendiname Jūsų idėjas

Dolena – vieta, kur gimsta originalūs rąstiniai ir karkasiniai namai. Nors jau daugelį metų statome rąstinius ir karkasinius namus, kiekvienas iš jų vis kitoks. Mes neduosime Jums padarytų brėžinių ir neversime išsirinkti iš iš anksto parengtų projektų. Ateikite, papasakokite mums, koks bus Jūsų medinis namas – mes išklausysime, patarsime ir įgyvendinsime.

Statome ekologiškus medinius namus

Medinis namas – investicija į saugią gyvenamąja aplinką. Statydami rąstinius namus ar karkasinius statinius, naudojame tik tokias medžiagas, kurios leidžia visiškai atsiskleisti teigiamoms medžio savybėms ir nekenkia gamtai. Rekomenduojame pasidomėti:

Mumis galite pasitikėti

Mūsų verslo sėkmė yra pagrįsta abipusiu pasitikėjimu. UAB Dolena stato medinius namus jau daugiau nei penkiolika metų. Didžioji dalis mūsų produkcijos parduodama užsienyje – Lietuvoje pasilieka tik 10% mūsų medinių namų. Norėdami konkuruoti Vakarų Europos rinkoje, mes privalome ne tik griežtai laikytis kiekvienos šalies keliamų reikalavimų, bet ir pralenkti vietinius konkurentus statomų namų kokybe ir aptarnavimu. Statydami Jūsų medinį namą mes pasitelkiame tarptautinėje rinkoje įgytą  patirtį, žinias ir įgūdžius tam, kad sukurtume aukščiausios kokybės produktą.

Patenkinti medinio namo savininkai – geriausia reklama mums!

Komanda

Karjera

Ar nori dirbti su mumis, kad galėtum tobulėti, kurti ir siekti karjeros? Siųsk mums el. laišką ir mes iš karto pateiksime darbo pasiūlymą. Mes pasirūpinsime viskuo, kas jums svarbu, įskaitant įdomų darbą, patikimą transportą, profesionalią įrangą ir geras darbo sąlygas kartu su konkurencingu atlyginimu.

Šiuo metu ieškome

- Gamybos vadovas (mediniai langų bei durų gaminiai)
- Medinių konstrukcijų surinkimo skyriaus vadovas (rąstiniai namai, karkasiniai namai)

Parašyk mums

info@dolena.lt

Aplankyk mus

Geležinkelio pylimo g. 4, 96157 Gargždai

Paskambink mums

(+370 46) 455 281

Asociacijos ir sertifikatai

Mes nuolat tobulėjame ir dirbame siekdami užtikrinti aukščiausios kokybę, todėl vertiname Lietuvos ir užsienio ekspertų išreikštą pasitikėjimą.