Medinės durys
išskirtinai jūsų būstui

Profilaktinė priežiūra, garantija
1000 projektų visoje Lietuvoje
Konkurencinga bei patraukli kaina
Galimybė susikurti unikalų dizainą
23 metų patirtis Lietuvos rinkoje
medines-durys-mediniai-apvadai-dolena

medinės durys, kuriose elegancija atitinka ilgaamžiškumą

Mūsų gaminamos aukščiausios kokybės medinės durys yra pritaikytos tik Jūsų būstui. Ekologiškos, patvarios, saugios ir kokybiškos – kurias besirinktumėte, visos atitiks jūsų individualius poreikius bei išmatavimus. Pagal jūsų pasirinktą dizainą, medžiagas bei apdirbimą mes galime pagaminti ir vidines, ir išorines medines duris. Kadangi Jūsų medinės durys bus pagamintos išskirtinai Jums, durų formą ir matmenis galime idealiai pritaikyti prie Jūsų būsto projekto. Ilgametė patirtis, profesionalūs sprendimai, protinga kaina.

medinių langų ir durų dažymas

Galime nudažyti bet kuria jūsų pasirinkta RAL paletės spalva!

geriausios medžiagos

Mūsų gaminiams naudojame tik geriausios kokybės medieną!

platus pasirinkimas

Langams bei durims galime pasiūlyti labai platų apvadų asortimentą. O jeigu klientas labai reiklus – galime sukurti tipą pagal jo norus!

medinių durų gamybos technologija

  • renkamės aukštos kokybės klijuotą tašą
  • tiksli medinių durų sudedamųjų dalių gamyba
  • stiklinimas ir apsauga nuo oro sąlygų
  • dažymas
  • kokybiškos durų furnitūros montavimas
  • griežta meistriškumo ir funkcionalumo patikra
  • Saugus mūsų medinių durų pristatymas
30

kodėl rinktis mūsų medines duris?

rastinis-namas-mediniai-langai-dolena

ilgalaikė kokybė ir tvarumas

mūsų medinės durys,  pasižymi ilgalaikiškumu, meistriškumu, nesenstančiu grožiu ir neprilygstama kokybe. Mūsų durys suteikia jūsų namams šilumos ir elegancijos, užtikrina saugumą ir ilgalaikį pirmąjį įspūdį. Turėdami daugybę pritaikomų parinkčių, mes siūlome tobulą stiliaus ir tvirtumo derinį jūsų unikaliai erdvei.

nepavyko išsirinkti?

UAB „Dolena“  medinių langai yra gaminami išskirtinai Jūsų būstui. Pradedant nuo specifinių matmenų ir baigiant smulkiausiomis detalėmis. Mūsų vizija – suteikti kiekvienam klientui galimybę įsirengti savo svajonių namus, kuriuose derėtų šiuolaikiškas stilius su sveika ir darnia gyvenamąja aplinka.
Mes suteiksime jums individualų medinių langų pasiūlymą!

D U K

Medinės durys gaminamos iš klijuotos medienos arba MDF plokštės. Naudojame pažangias technologijas, kad išsaugotume visas medienos savybes ir turėtume optimalias sandėliavimo patalpas.

Medinės durys gali būti brangesnės nei kai kurių kitų tipų durys, Tačiau jos taip pat žinomos dėl savo patvarumo ir estetinio patrauklumo, todėl daugelis pirkėjų gali pateisinti didesnę kainą.

Blogas patalpų mikroklimatas – didžiausias medinių langų ir durų priešas. Mediniai langai ir durys turi būti naudojami patalpose, kuriose yra minimalus drėgmės kiekis, nes ant jų susikaupęs ir ilgai užsitęsęs kondensatas gali įtakoti pelėsių augimą ir iškraipyti stiklajuostes bei varčias ar staktas. Viso to galima išvengti nes viskas, ką jums reikia padaryti, tai užtikrinti, kad patalpos būtų tinkamai vėdinamos.

Taip, jūsų medines duris nudažysime jūsų norima spalva, kad jos atitiktų namo ar pastato stilių ir spalvinę gamą.

Medinės durys gali deformuotis arba įtrūkti, jei jas veikia ekstremalios oro sąlygos arba jos nėra tinkamai prižiūrimos. Tačiau reguliari priežiūra ir tinkamas montavimas gali padėti išvengti šių problemų.

Taip, medinės durys gali būti naudojamos lauko durims. Tačiau svarbu naudoti geriausios kokybės medžiagas, kurios yra patvarios ir atsparios oro sąlygoms bei drėgmei.

Medinių durų ilgaamžiškumas priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant medienos kokybę ir jos priežiūros lygį. Tinkamai prižiūrimos aukštos kokybės medinės durys gali tarnauti dešimtmečius.

Reguliariai nuvalykite dulkes ir nušluostykite medines duris drėgnu skudurėliu, kad jos išliktų švarios. Taip pat svarbu kas kelerius metus užtepti naują dažų ar beicų sluoksnį, kad apsaugotumėte medieną nuo atmosferos poveikio ir drėgmės.

Savo medinėm durim suteikiame 2-iejų metų garantiją!

Turite klausimų?

Gaukite pasiūlymą