Medinės durys išskirtinai jūsų būstui!

Mūsų gaminamos aukščiausios kokybės medinės durys yra pritaikytos tik Jūsų būstui. Ekologiškos, patvarios, saugios ir kokybiškos – kurias besirinktumėte, visos atitiks jūsų individualius poreikius bei išmatavimus. Pagal jūsų pasirinktą dizainą, medžiagas bei apdirbimą mes galime pagaminti ir vidines, ir išorines medines duris. Kadangi Jūsų medinės durys bus pagamintos išskirtinai Jums, durų formą ir matmenis galime idealiai pritaikyti prie Jūsų būsto projekto. Ilgametė patirtis, profesionalūs sprendimai, protinga kaina.

Profilaktinė priežiūra, garantija
1000 projektų visoje Lietuvoje
Konkurencinga bei patraukli kaina
Galimybė susikurti unikalų dizainą
23 metų patirtis Lietuvos rinkoje

Mūsų lankstumas - Jūsų įdėjų įgyvendinimui!

  • Medinių langų ir durų dažymas

    Galime nudažyti bet kuria jūsų pasirinkta RAL paletės spalva!

  • Geriausios medžiagos

    Mūsų gaminiams naudojame tik geriausios kokybės medieną!

  • Platus pasirinkimas

    Langams bei durims galime pasiūlyti labai platų apvadų asortimentą. O jeigu klientas labai reiklus - galime sukurti tipą pagal jo norus!

30

Nepavyko išsirinkti?

UAB „Dolena“ didžioji dalis medinių durų skirtos išskirtinai Jūsų būstui. Pradedant nuo specifinių matmenų ir baigiant smulkiausiomis detalėmis. Mūsų vizija – suteikti kiekvienam klientui galimybę įsirengti savo svajonių namus, kuriuose derėtų šiuolaikiškas stilius su sveika ir darnia gyvenamąja aplinka.

Mes suteiksime jums individualų durų dizaino pasiūlymą!

Atlikti darbai

D U K

Medinės durys gaminamos iš klijuotos medienos arba MDF plokštės. Naudojame pažangias technologijas, kad išsaugotume visas medienos savybes ir turėtume optimalias sandėliavimo patalpas.

Medinės durys gali būti brangesnės nei kai kurių kitų tipų durys, Tačiau jos taip pat žinomos dėl savo patvarumo ir estetinio patrauklumo, todėl daugelis pirkėjų gali pateisinti didesnę kainą.

Blogas patalpų mikroklimatas – didžiausias medinių langų ir durų priešas. Mediniai langai ir durys turi būti naudojami patalpose, kuriose yra minimalus drėgmės kiekis, nes ant jų susikaupęs ir ilgai užsitęsęs kondensatas gali įtakoti pelėsių augimą ir iškraipyti stiklajuostes bei varčias ar staktas. Viso to galima išvengti nes viskas, ką jums reikia padaryti, tai užtikrinti, kad patalpos būtų tinkamai vėdinamos.

Taip, jūsų medines duris nudažysime jūsų norima spalva, kad jos atitiktų namo ar pastato stilių ir spalvinę gamą.

Medinės durys gali deformuotis arba įtrūkti, jei jas veikia ekstremalios oro sąlygos arba jos nėra tinkamai prižiūrimos. Tačiau reguliari priežiūra ir tinkamas montavimas gali padėti išvengti šių problemų.

Taip, medinės durys gali būti naudojamos lauko durims. Tačiau svarbu naudoti geriausios kokybės medžiagas, kurios yra patvarios ir atsparios oro sąlygoms bei drėgmei.

Medinių durų ilgaamžiškumas priklauso nuo įvairių veiksnių, įskaitant medienos kokybę ir jos priežiūros lygį. Tinkamai prižiūrimos aukštos kokybės medinės durys gali tarnauti dešimtmečius.

Reguliariai nuvalykite dulkes ir nušluostykite medines duris drėgnu skudurėliu, kad jos išliktų švarios. Taip pat svarbu kas kelerius metus užtepti naują dažų ar beicų sluoksnį, kad apsaugotumėte medieną nuo atmosferos poveikio ir drėgmės.

Savo medinėm durim suteikiame 2-iejų metų garantiją!

Turite klausimų?

Gaukite pasiūlymą