Karkasiniai namai

Karkasinis namas yra vienas lanksčiausių konstrukcinių sprendimų planuojant patalpų išdėstymą ir kuriant vidinę ir išorinę apdailą

Greita statyba
Konkurencinga kaina
Tvarus gyvenimo būdas

Kodėl verta rinktis karkasinį namą?

  • Pirmiausia tai trumpas statybos laikas, bei bendros finansinės ir laiko sąnaudos.

  • Karkasiniai namai yra vienas lanksčiausių konstrukcinių sprendimų planuojant patalpų išdėstymą ir kuriant vidinę ir išorinę apdailą. Nors karkasiniai namai yra statomi naudojant medžiagas, kurios tausoja Jūsų sveikatą ir gamtą, jie negali pasigirti tomis savybėmis, kuriomis pasižymi rąstiniai namai.

Greičiausias sprendimas ieškantiems būsto

Norintiems patogiu ir ekologišku gyvenimu mėgautis čia ir dabar – mediniai karkasiniai namai. Karkasinio namo gamyba ir surinkimas trunka porą mėnesių, o visas statybos procesas – ne ilgiau, kaip vieną sezoną.

Ilgaamžis sprendimas

Gerai pastatyti skydiniai karkasiniai namai gali tarnauti daugiau nei šimtą metų. Kadangi mes naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas ir pažangiausias technologijas, galite būti tikri, kad protinga kaina įsigytas pasyvus namas Jums tarnaus visą gyvenimą.

Ekonomiškas ir ekologiškas būstas

Mūsų projektuojami karkasiniai namai yra statomi tik iš natūralių medžiagų, kurios nekenkia aplinkai ir namo gyventojams. Jei ieškote ne tik ekologiško, bet ir ekonomiško pasirinkimo, siūlome rinktis pasyvaus namo variantą: tokio tipo karkasinių namų energijos nuotėkis yra minimalus. 

Mūsų karkasinių namų linijos

MODERN linija
U = 0,19 W / m²K

Tvarumas už mažą kainą "Modern Line"
Ekologiška ir pigi karkasinės sienos sistema, kuri šiuolaikiškai keičia tradicinius statybos metodus. Aukštos kokybės medienos karkasas, gera šilumos izoliacinė medžiaga, dailylentės ir pritaikoma apdaila daro ją ilgaamžę ir vizualiai patrauklią. Be to, dėl energiją taupančios konstrukcijos ir natūralių izoliacinių savybių tai yra idealus pasirinkimas siekiant tvarumo už palyginti nedidelę kainą.

lauko apdaila

20x45 mm oro tarpas

priešvėjinė plėvelė

45x145 mm medinis karkasas

garo plėvelė

45x45 mm medinis karkasas

50 mm šiluminė izoliacija

150 mm šiluminė izoliacija

vidaus apdaila

245x45 mm medinis karkasas

20x45 mm medinis karkasas

50 mm priešvėjinė vata

lauko apdaila

250 mm šiluminė vata

95 mm šiluminė izoliacija

garo plėvelė