GREATFALLS

Greatfalls rąstinis norvegiško sukirtimo namas yra trijų aukštų, 5 miegamieji, didelės svetainės ir poilsio erdvės su sauna bei lauko sūkurine vonia.

Šis rąstinis namas yra visiškai naujai pastatytas – 2022 metais, Švedijoje. Taip pat ši rąstinė vila gali pasigirti tikrai gausiu privalumų kiekiu:

– malkinė krosnelė
– Išskirtinė visiškai įrengta virtuvė su vyno šaldytuvu
– Valgomojo zona 14 žmonių
– 2 išskirtiniai vonios kambariai
– Papildomas TV kambarys rūsyje su sofa-lova
– Sauna, dušas, lauko sūkurinė vonia.
– Du įėjimai su prieškambariais
– Belaidis internetas
– Skalbimo mašina
– Šildomos grindys trijuose aukštuose.
– Didelis ir erdvus balkonas balkonas.

Pirmas aukštas: atviro plano virtuvė, vedanti link didelio ir erdvaus šeimos kambario. Dideliems tarpatramiams pritaikėme masyvias lubų sijas ir išskirtinai didelius langus, kurie įrėmina nuostabų kalnų kraštovaizdį.
Atviras planas tarp virtuvės ir šeimos kambario, kurio centre stovi malkomis kūrenama krosnelė, sukuria vietą, kurioje didelė šeima gali susiburti ir atsipalaiduoti. Po dienos, praleistos kopiant po kalnus ar slidinėjimo trasose, pailsėsite erdvioje sofų grupėje priešais malkinę krosnelę. Pirmame aukšte taip pat rasite 1 vonios kambarį ir 2 miegamuosius.

Apatinis aukštas: 2 miegamieji, 1 vonios kambarys ir poilsio zona su sauna, dušu, sėdimomis vietomis ir išėjimu į lauko SPA vonią.

Antras aukštas / mansarda:
Mansardoje rasite erdvų miegamąjį, iš kurio atsiveria fantastiškas vaizdas, nes langai driekiasi iki pat stogo viršaus. Didelė dvigulė lova, spintos ir darbo vieta.

Kiti mūsų įgyvendinti projektai