KARKLE

Išskirtinio grožio rąstinis namas, pastatytas šalia jūros, Karklėje. Laužant visus rąstinio namo stiliaus standartus buvo sukurtas modernios išvaizdos dizaino rąstinis namas, dėka kliento drąsos bei vaizduotės.

Įžengus į vidų, iškarto atsivers aukštų lubų svetainė. Virtuvė – plati, erdvi ir papuošta modernaus dizaino elementais, ji kviečia kulinarijos entuziastus išlaisvinti savo kūrybiškumą jos viliojančioje aplinkoje. 

Erdvi svetainė skleidžia šilumą ir jaukumą, kviečia atsipalaiduoti ir pabendrauti spragsinčio židinio fone. Čia kiekvienas kampelis skendi natūralioje šviesoje, nes pro plačius langus atsiveria vaizdai į aplinkinį kraštovaizdį.

Keliaudami toliau, atrasite apgalvotus patogumus, kurie kasdienį gyvenimą pakylėja iki meno formos. Tualetas, techninė patalpa ir sauna suteikia patogumo ir atsipalaidavimo galimybę – tai šventovė ir kūnui, ir sielai.

Pakilę laiptais į antrąjį aukštą rasite ramybės ir komforto oazę. Čia laukia keturi miegamieji, kurių kiekviename galima privačiai atsitraukti nuo išorinio pasaulio. Du vonios kambariai užtikrina patogumą visiems, o biuro kambaryje yra vietos produktyvumui ir apmąstymams.

kiti mūsų įgyvendinti projektai