MODULINIS NAMAS HUS POD

HusPOD - tai mobilus vieno arba kelių modulių namelis, kurie yra visiškai baigti gamykloje ir nereikia atlikti didelių statybos darbų statybvietėje, o tik sujungti modulius.
Moduliai lengvai pakeliami standartiniu krautuvu, nes grindų konstrukcija turi specialiai tam tikslui sukurtus metalinius rėmus. Modulių matmenys suprojektuoti taip, kad kiekvienas jų lengvai tilptų į 13 m ilgio priekabą. "HusPOD" gali būti naudojami kaip poilsio patalpos, privačios biuro patalpos, svečių namai, pirtys ir pan. Inžinerinius klausimus išsprendėme už jus - jums tereikia išsirinkti mėgstamą modulį!

01. MODULINIS

Mūsų moduliniai namai yra suprojektuoti efektyviai, kad tilptų į priekabą ne tik pagal aukštį, bet ir pagal ilgį. O ir pristačius, nekils problemų jį iškelti ir instaliuoti savo sklype! Taip pat galime pasiūlyti ir montavimo paslaugą.

02. KELI SKIRTINGI MODELIAI

Galima komplektuoti skirtingus modulius ir gauti skirtingos formos namelį.03. ĮVAIRIOS KOMPLEKTACIJOS

Visi žinome jog kuo gausesnė komplektacija, tuo brangesnis ir produktas. Tačiau mes vertiname savo klientus ir leidžiame rinktis!

04. LENGVAI PRITAIKOMAS

Patirkite kompaktiško gyvenimo laisvę, lankstumą ir patogumą neatsisakydami namų komforto. Sveiki atvykę į gyvenimo ateitį - sveiki atvykę į savo mobiliąją oazę.

KOMPLEKTACIJA

SAUNA

Gali būti kaip sauna (su laktomis, saunos pečiumi ir kaminu)

ČERPĖS

Galimas čerpių keitimas į medines.

PRAILGINIMAS

Papildomas modulis su terasos prijungimu

nuo 7500 EUR.

gaukite pasiūlymą