medinis-langas-mediniai-langai-europinis-kaustytas-68

Lango modelis EUROLINE Max

Varčia, apkaustyta aliuminiu68 mm medinė
Įstiklinimas48 mm
Šilumos laidumas0,80 W/m²·K
Garso izoliacijaiki 35 dB

Europietiško tipo medinis langas – EUROLINE Max. Priimtiniausias variantas daugumoje Europos šalių, taip pat ir Lietuvoje. Šie mediniai langai gali būti atveriami ir atverčiami, priklausomai nuo klientų pageidavimų.

Šis tipas yra išskirtinis tuo jog naudojant tą pačią 68 mm Europinio lango varčią, apkaustome ją apšiltintu aliuminiu, kuris ypatingai pagerina šiluminės varžos parametrus, bei tuo pačiu suteikia gaminiui konkurencingą kainą rinkoje.

Reikliasniems klientams – aliuminio apkaustus galime padengti medžio imitacijos tekstūra arba nudažyti visomis RAL paletės spalvomis. Aliuminio apkaustai taip pat pagerina medinio lango ilgaamžiškumą.

Su 3-ijų stiklo paketo įstiklinimu bei komplektuojant su vokiečių gamintojo Siegenia furnitūra, šis efektyviai padarytas medinio aliuminiu kaustyto lango profilis gali pasiekti 0,80 W/m²·K varžą. Toks langas gali būti moderniuose A+ klasės namuose.

Be to, šiltasis stiklo paketo rėmelis efektyviai sumažina šilumos nuostolius ir stiklo rasojimą.

Medinius langus galime pagaminti ne tik standartinių išmatavimų, bet ir pagal individualius užsakymus, bei bet kurią jūsų pasirinktą spalvą.

 

Europinio lango varstymo galimybės

  • Europietiško tipo mediniai langai atsiveria į vidų - toks varstymo būdas priimtiniausias daugumoje Europos šalių, taip pat ir Lietuvoje. Šie langai gali būti atveriami ir atverčiami, priklausomai nuo klientų pageidavimų.Pagrindinis tokio varstymo tipo privalumas – saugumas įsilaužimams, nes šio tipo langų rėmas yra masyvesnis lyginant su skandinaviško tipo langais.

Šiluminės savybės

  • Galima rinktis dviejų arba trijų stiklų paketus.

Medžiaga

  • Medinių langų rėmas gaminamas iš aukščiausios kokybės klijuotos pušies medienos. Medinius langus galime pagaminti ne tik standartinių išmatavimų, bet ir pagal individualius užsakymus, bei bet kurią jūsų pasirinktą spalvą.

Langų furnitūra

  • Mūsų gaminami langai yra komplektuojami su vokiečių gamintojo Siegenia furnitūra.

Išorės padengimas

  • Langai iš išorės yra kaustyti aliuminiu, tačiau aliuminį galime padengti medžio imitacija arba nudažyti ilgaamžiais dažais pagal RAL paletės spalvą.
  • Iš vidaus, langus padengsime jūsų norima spalva pagal RAL arba NCS paletės spalvas.