medinis-langas-mediniai-langai-europinis-68

Lango modelis EUROLINE 68

Varčios storis68 mm medinė
Įstiklinimas32 mm 2-iejų arba 3-ijų stiklų paketas
Šilumos laidumasnuo 1,0 W/m²·K iki 1,2 W/m²·K
garso izoliacijaiki 35 db

Europietiško tipo medinis langas – EUROLINE 68. Priimtiniausias variantas daugumoje Europos šalių, taip pat ir Lietuvoje. Šie langai gali būti atveriami ir atverčiami, priklausomai nuo klientų pageidavimų.

Pagrindinis tokio varstymo tipo privalumas – saugumas įsilaužimams, nes šio tipo langų rėmas yra masyvesnis lyginant su skandinaviško tipo langais.

Šis variantas yra ekonomiškas bei kokybiškas. EUROLINE 68 šiluminėms savybėmis prastesnis už skandinaviškus langus, tačiau šis profilis išlieka vis dar labai populiarus.

Galima rinktis 2-iejų arba 3-ijų stiklo paketo įstiklinimu. Mūsų gaminami langai yra komplektuojami su vokiečių gamintojo Siegenia furnitūra. Šis efektyviai padarytas medinio lango profilis gali pasiekti net 1,0 W/m²·K varžą. Be to, šiltasis stiklo paketo rėmelis efektyviai sumažina šilumos nuostolius ir stiklo rasojimą.

Medinius langus galime pagaminti ne tik standartinių išmatavimų, bet ir pagal individualius užsakymus, bei bet kurią jūsų pasirinktą spalvą.

Europinio lango varstymo galimybės

  • Europietiško tipo mediniai langai atsiveria į vidų - toks varstymo būdas priimtiniausias daugumoje Europos šalių, taip pat ir Lietuvoje. Šie langai gali būti atveriami ir atverčiami, priklausomai nuo klientų pageidavimų.Pagrindinis tokio varstymo tipo privalumas – saugumas įsilaužimams, nes šio tipo langų rėmas yra masyvesnis lyginant su skandinaviško tipo langais.

Šiluminės savybės

  • Galima rinktis dviejų arba trijų kamerų stiklo paketus.

Medžiaga

  • Medinių langų rėmas gaminamas iš aukščiausios kokybės klijuotos pušies medienos. Medinius langus galime pagaminti ne tik standartinių išmatavimų, bet ir pagal individualius užsakymus, bei bet kurią jūsų pasirinktą spalvą.

Langų furnitūra

  • Mūsų gaminami langai yra komplektuojami su vokiečių gamintojo Siegenia furnitūra.

Išorės padengimas

  • Langus tiek iš išorės ir iš vidaus dažome ilgaamžiais dažais pagal RAL arba NCS paletės spalvą arba galime kaustyti aliuminiu.