medinis-langas-mediniai-langai-skandinaviskas-68

Lango modelis SCANDILINE 68

Varčios storis68 mm medinė
Įstiklinimas32 mm 2-iejų arba 3-ijų stiklų paketas
Šilumos laidumas1,1 W/m²·K
Garso izoliacija35 dB

Paplonintos varčios skandinaviškas langas – SCANDILINE 68. Išlengvintos konstrukcijos langas skirtas taupesniam biudžetui. Šiai linijai būdingi 2-iejų arba 3-ijų stiklų paketai. Modernus į lauką atsidarantis medinis langas, pripažintas Skandinavijoje.

Šie modernūs į lauką atsidarantys mediniai langai yra itin populiarūs Šiaurės Europoje. Jie, kitaip nei europietiško tipo langai, atsidaro į išorę, todėl esant vėjuotam orui yra dar geriau prispaudžiami prie rėmo ir taip didėja jų sandarumas. Kitas šių langų privalumas – laisvos palangės.

Į išorę atidaromi langai yra tipiška langų stalių sistema, naudojama beveik visoje Skandinavijoje. “SCANDILINE” langai daugiausia nukreipiami į Danijos, Švedijos, Norvegijos rinkas, bet vis dažnėja į ir Vokietijos ar Olandijos rinkas. Langai pasižymi unikaliu sandarumu ir galimybe suteikti laisvumo palangėms, kurios suteikia daugiau erdvės naudojimui.

 • Šiai langų sistemai yra gausus atidarymo tipo pasirinkimas.
 • Tokio tipo langai pašalina visus nepatogumus kasdieninio naudojimo metu.
 • Galimybė apsukti varčią aplink savo ašį.

Šie mediniai langai yra modernaus dizaino ir paprastumo derinys, jie puikiai dera prie tradicinių namų, bet ir yra labai populiarūs šiuolaikinėje statyboje. Pasižymėdami itin plačia varstymo tipų pasiūla, juos lengva pritaikyti bet kokiam architektūriniam sprendimui. Langai gali atsiverti į šoną, į viršų, apsisukti ar atsiversti, priklausomai nuo Jūsų poreikių. Kadangi šio tipo langų mediniai rėmai yra proporcingai plonesni lyginant su europinio tipo langais, tai suteikia langui vizualinį lengvumą ir elegantiškumą. Langų furnitūros ir užraktų pasirinkimas irgi gana platus.

Mūsų langai komplektuojami su daniška PN UNI furnitūra. Dėl didelės aukščiausios kokybės komponentų įrangos, SCANDILINE 68 langai taupo energiją ir sumažina pasiekiamą triukšmą.

O kadangi gamyboje naudojame ir šiltajį stiklo rėmelį, šios linijos langai išgauna netgi iki 1,1 W/m²·K varžą. Be to, šiltasis stiklo paketo rėmelis efektyviai sumažina šilumos nuostolius ir stiklo rasojimą.

Papildomos varčios tarpinės, pagerina ir šio lango tipo sandarumą vandeniui bei vėjui, o langų ilgaamžiškumui palaikyti, langus galime apkaustyti aliuminiu.

Reikliasniems klientams – aliuminio apkaustus galime padengti medžio imitacijos tekstūra arba nudažyti visomis RAL paletės spalvomis. Aliuminio apkaustai taip pat pagerina medinio lango ilgaamžiškumą.

Medinius langus galime pagaminti ne tik standartinių išmatavimų, bet ir pagal individualius užsakymus.

Skandinaviško lango varstymo galimybės

 • Nevarstomas arba "Fixed" – Tai yra paprastas langas nedarinėjamas medinis skandinaviškas langas.
 • Atidaromas į viršų arba "Top hung" – Tai yra paprastas langas darinėjamas iš apačios į viršų, Dažniausiai komplektuojamas su uždarymo kilputėmis arba rankena.
 • Prašliaužiantis 90° arba „Top Sliding“ – Toks lankstymo būdas ypač populiarus. Naudojant šią sukimo techniką užtikrinamas maksimalus oro srautas į zoną. Dažniausiai komplektuojamas su uždarymo kilputėmis arba rankena.
 • Persiverčiantis 180° arba „Top Swing“ – verčiamas 180 laipsnių kampu, taip pat žinomas kaip „Top Swing“. Unikali lankstymo forma, kai langą galima visiškai atidaryti traukiant jį aukštyn iš apačios. Pervertus išorinis stiklas atsiduria patalpos viduje – tai ypač patogu norint nuvalyti langą. Langą patogiai atidarysite ir uždarysite naudodami rankeną rėmo apatinėje dalyje. Dažniausiai komplektuojamas su uždarymo kilputėmis arba rankena.
 • Persukamas 180° langas arba „Side swing“ – tai dar vienas iš moderniųjų varstymo tipų, puikiai išsprendžiantis langų valymo problemą. Itin populiarus daugiaaukščiuose namuose. Šio tipo langai dedami ten, kur dėl viršijamų dydžio normų nėra galimybės įdėti perverčiamo lango.
 • Į šoną paršliaužiantis 90° arba „Side sliding“– Tai į šoną varstomas langas ir vienas iš moderniųjų varstymo tipų puikiai išsprendžiantis langų valymo problemą. Itin populiarus daugiaaukščiuose namuose. Šio tipo langai dedami ten kur dėl viršijamų dydžio normų nėra galimybės įdėti perverčiamo lango.
 • Šoninio atidarymo arba „Side opening“ - tai tradicinio tipo į šoną varstomas langas,

Langų furnitūra

 • Šio tipo langų mediniai rėmai yra proporcingai plonesni lyginant su europinio tipo langais. Tai suteikia langui vizualinį lengvumą ir elegantiškumą. Langų furnitūros ir užraktų pasirinkimas irgi gana platus.

Medžiaga

 • Langai yra gaminami iš kokybiško klijuotos medienos tašo. Siekiant išlaikyti geriausias medienos kokybines savybes, naudojamos pažangiausios technologijos, sukuriamos optimalios ruošimo ir saugojimo sąlygos. Paruošta mediena sandėliuojama sausose, gerai vėdinamose patalpose, kuriose nuolat kontroliuojamas drėgmės kiekis ore.

Išorės padengimas

 • Langus iš išorės dažome ilgaamžiais dažais pagal jūsų pasirinktą spalvą arba galime kaustyti aliuminiu.